Давайте знайомитися. Мене звуть Тетяна Леонтюк. Я – професійний дипломований психолог, сертифікований гештальт-терапевт, автор та ведуча тренінгових програм, що навчають курсів для психологів, психотерапевтичних груп. Мені подобається моя робота тим, що я взаємодію з дуже різними людьми на консультаціях, тренінгах та у процесі психотерапевтичної роботи.

Моя місія – нести добро в світ. Моя мета – якісна та професійна психологічна допомога людям, які за нею звертаються. Тим людям, які хочуть змінити щось у своєму житті і вірять (нехай поки що трохи) в те, що це можливо. Я працюю індивідуально (консультації, коучинг, гештальт-терапія), з подружніми парами, сім'ями, дітьми та підлітками. Результати кажуть самі за себе. Підтвердження моїх слів Ви знайдете на сайті у розділі «Відгуки».

Як фахівець, я зацікавлена як послуги, тому постійно проходжу супервізію у гештальт-терапевтів з Московського Інституту Гештальта та Психодрами і вдосконалююсь як професійний психолог, відвідуючи психологічні курси та тренінги.

Мій шлях у психологію почався з величезного інтересу до цієї галузі людських знань. Потім я все більше переконувалась (на особистому досвіді) в тому, що «це» працює. Я розуміла, що можна справлятися із сильними негативними емоціями, можна змінювати оточення та своє життя, можна змінити себе, своє ставлення до людей. Варто тільки дуже захотіти і попрацювати над цим із власним психологом. 

Я запрошую Вас на свої консультації, якщо хочете вирішити якесь важливе для себе питання. Запрошую на особисту гештальт-терапію, якщо хочете розібратися в собі, змінити своє життя, позбавитися невротичних (часто психосоматичних) симптомів. Запрошую на курс «Я – психолог – консультант», якщо Ви психолог або хочете ним стати. Рада бачити Вас також на тренінгах особистісного зростання («8 уроків психології» та інші), жіночих тренінгах, психотерапевтичних групах або трансформаційних іграх.

Якщо Ви власник компанії або керівник, Вас можуть зацікавити мої пропозиції в розділі «Бізнес-тренінги».

Також Ви можете безкоштовно передплатити розсилку новин мого сайту.