Тетяно, хочу сказати спасибі Вам… Ви з’явилися в моєму житті як один із провідників до мого істинного Я. Трансформація власної психіки у вірний бік — велика справа, яку не кожен зможе зробити, навіть якщо на його шляху зустрічаються ті люди та обставини, які показують йому ШЛЯХ. Я побачила свій шлях, (вірніше поки що не шлях, а лише напрямок, вектор, але і це вже не мало). Завдяки вам.